Možná je to troufalé, ale s přibývajícím věkem si dovoluji označovat se alespoň za částečného umělce. Hlavní podíl na tom má jakási míra výtvarného cítění, snad i nějaký ten talent a v neposlední řadě velká dávka kreativity. Ta mě ovlivňuje snad úplně ve všem a stále mě nutí něco tvořit..

 

Ač mé první kroky nevedly do lidové školy umění, kde jsem mohla své výtvarné cítění rozvíjet už během základní školy, a ani první středoškolský obor nebyl umělecký, nakonec jsem sebrala všechnu odvahu a drzost nevinné puberty, a za velké podpory kamaráda Milana Šrutky (fotografa, kterému tímto velmi pěkně děkuji) jsem se vydala na talentové zkoušky nově otvíraných uměleckých oborů na stavební průmyslovku v Hodoníně.

 

Od dětství jsem více tíhla k barvám a štětcům než ke kresbě, proto jsem si vybrala obor "Užitá malba", nakonec jsem však byla vybrána do třídy "Propagační grafiky". Dnes jsem tomu ráda, protože jsem se do grafiky zamilovala, na pár let se mi stala zaměstnáním a dnes ji využívám k různým účelům téměř každý den. Malba mi naopak zůstala velmi příjemným koníčkem..

 

Zhruba v 11 letech mi bylo dopřáno seznámit se s mou další velkou vášní - nádherné barevné líčidla v krásných krabičkách. Tehdy je maminky "vyřadily" do rukou mých kamarádek na hraní. U nás doma nic takového nebylo a já byla úplně očarovaná. S přesunem na střední školu jsem si vždy něco ušetřila - jednou na novou rtěnku, jindy řasenku, a ten fascinující pocit z prvního vyzkoušení trvá dodnes..

 

Kam mi paměť dosáhne, tam byl vždy zájem o šperky. Ano, jsem žena, a tyhle třpytivké ozdůbky mě vždycky přitahovaly.. Jako přirozený kreativec jsem neodolala a jednoho dne je začala sama vyrábět.
 

Po třicítce jsem na svůj život začala nahlížet zcela z jiného úhlu a kdesi tam se zřejmě zrodil zájem o vytvoření vlastního "businessu".

 

Následující dva roky jsem vše pečlivě promýšlela ze všech možných i nemožných úhlů, až jsem na "TO" přišla. Spojila jsem všechny své "UMY" a dnes je profesionálně využívám jak při líčení, tetování, malování, grafice, tak výrobě šperků.

 

A ono označení "UMĚLEC" si snad zasloužím, když jsem:

MAKE-UP ARTIST,

PERMANENT MAKE-UP ARTIST,

TATTOO ARTIST,

GRAPHIC DESIGN ARTIST,

OIL PAINTING ARTIST...

o mně

 

 DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ: 

 

CERTIFIKÁTY

MasterClass
Řasy
microblading master class
pudr / omré technika
microblading
Permanent 1
Jacquetova masáž
Kosmetika
Řasy
Vizážistika
Make-up Artist

BACKSTAGE

Fleiš Academy Most
Jedlička foto
Míša
líčení
líčení
líčení
líčení
líčení