Malování olejovými barvami jsem si oblíbila sice až po dokončení umělecko-průmyslové střední školy, o to víc jsem se však do této královské techniky zamilovala. Skrze její časovou náročnost jsem obrazů nenamalovala mnoho, všechny však byly srdcovou záležitostí. Čas od času se k tvorbě touhle metodou vracím. Sice občas po dlouhé době, o to víc se však od toho nemůžu odtrhnout..
Už někdy v 16 letech mě doslova očaroval svou tvorbou surrealista Salvador Dalí. A tam někde vznikla moje obliba pojit abstrakci s konkrétním prvkem.. Časem jsem začala vnímat krásu struktur, jejichž rozmanitost se stala součástí mé tvorby. A nádhera křivek lidského těla..
Vždy jsem mnohem víc tíhla k barvám a štětcům – k malbě než k tužce a pastelkám – kresbě, ačkoliv s těma se samozřejmě taky dá úžasně kouzlit..