Jmenuji se Zuzana Šaradinová, jsem ročník 1979 a zkrášlovacím procedurám se věnuji od roku 2011. Naprostou prioritou pro mě bylo líčení – vizážistika, které mě očarovalo už v dětském věku. Mít svůj vlastní salon, jsem se rozhodla v roce 2010. Vzděláním jsem výtvarnice. Vystudovala jsem umělecký obor Propagační grafika na SŠPU + VOŠ v Hodoníně. Návrhařením jsem se živila pár let jak v ČR tak v zahraničí. S plánem vrátit se na milovanou Moravu jsem došla k závěru, že nejideálnější bude si vybudovat něco svého. Z několika zvažovaných oborů mě to nejvíc táhlo k malému rodinnému studiu, ve kterém bych mohla spojit své kreativní schopnosti a smysl pro estetiku.

Svou cestu jsem započala rekvalifikací v oboru Kosmetické služby a dále jsem pokračovala rozsáhlým školením milovaného líčení. Během mateřské dovolené ke mně tak nějak samovolně přišel permanentní make-up. Seznámila mě s ním tchyně, která měla vytetované obočí. Tím pro mě začala pracovně velmi složitá etapa, protože tohle odvětví je hodně komplikované a znamenalo nejen další a další školení, ale i stovky hodin samostudia. Díky tomu jsem zatím vůbec nezačala provádět původně plánovanou kosmetiku, ale mám ji stále v záloze. Permanentu jsem však velmi vděčná za to, že pro mě byl předvstupem do klasického tetování na tělo. Po zjištění, že je to v podstatě totéž, se mi otevřel, do té doby zcela nevnímaný, unikátní svět zdobení lidské kůže. To mému milovanému líčení čím dál víc šlape na paty. Jednak jsem se tím mohla vrátit k oblíbenému návrhářství, hlavně ale k výtvarné tvorbě. Kurz na řasy jsem si udělala po větším zájmu klientek, a ač již nové nepřijímám, se stávajícími jsme už po pár letech v přátelském vztahu a lepení je tak pro mě příjemný relax.

Znamením jsem panna, jsem přirozeně puntičkářská. Do návrhů i práce dávám vždy 100%. Zároveň Vám budu naslouchat a pokusím se zrealizovat Vaši představu (klidně Vám udělám i hodně úzké obočí, když si to budete přát). Samozřejmě Vám i ráda poradím a budete odcházet vždy s maximem informací.

BACKSTAGE – fotografie při práci a ze školení