Jmenuji se Zuzana Šaradinová, jsem ročník 1979 a zkrášlovacím procedurám se věnuji od roku 2011. Naprostou prioritou pro mě bylo líčení – vizážistika, které mě očarovalo už v dětském věku. Mít svůj vlastní salon, jsem se rozhodla v roce 2010.

Vzděláním jsem výtvarnice. Vystudovala jsem umělecký obor Propagační grafika na SŠPU + VOŠ v Hodoníně. Návrhařením jsem se živila pár let jak v ČR tak v zahraničí. S plánem vrátit se na milovanou Moravu jsem došla k závěru, že nejideálnější bude si vybudovat něco svého. Z několika zvažovaných oborů mě to nejvíc táhlo ke studiu, ve kterém bych mohla spojit své kreativní schopnosti a smysl pro estetiku.

Svou cestu jsem začala rekvalifikací v oboru Kosmetické služby a pokračovala jsem rozsáhlým školením líčení. Pak přišla tchyně s permanentním make-upem, který mě zcela pohltil a díky kterému jsem zatím vůbec nezačala provádět původně plánovanou kosmetiku. Po zjištění, že permanent a klasické tetování je v podstatě to samé, se mi otevřel unikátní svět zdobení lidské kůže, který mému milovanému líčení čím dál víc šlape na paty. Jednak jsem se tím mohla vrátit k oblíbenému návrhářství, hlavně ale k výtvarné tvorbě. A prodlužování řas ke mně tak nějak přišlo samo na základě zájmu klientek.

Znamením jsem panna, jsem přirozeně puntičkářská. Do návrhů i práce dávám vždy 100%. Zároveň Vám budu naslouchat a pokusím se zrealizovat Vaši představu (klidně Vám udělám i hodně úzké obočí, když si to budete přát). Samozřejmě Vám i ráda poradím a budete odcházet vždy s maximem informací.

BACKSTAGE – fotografie při práci a ze školení